Menu Close

PRIVATUMO POLITIKA

Siekdami užtikrinti, kad gautumėte būtiniausią informaciją ir kuo geriausias paslaugas mūsų interneto svetainėje www.kga.lt naudojame slapukus. Slapukai padeda užtikrinti, kad interneto svetainė galėtų tinkamai ir sklandžiai veikti, padeda mums ją tobulinti bei gerinti naršymo kokybę. Apsilankę mūsų svetainėje, Jūs išreiškiate sutikimą su mūsų privatumo politika, įskaitant slapukų išsaugojimą Jūsų kompiuteryje ar įrenginyje, naudojančiame interneto ryšį.

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai mažos apimties tekstiniai failai, įrašomi Jūsų kompiuteryje ar įrenginyje, naudojančiame interneto ryšį, kai lankotės mūsų interneto svetainėje. Slapukai leidžia mums registruoti Jūsų lankymąsi mūsų interneto svetainėje – anonimiškai, tik atpažįstant Jūsų kompiuterį ir IP adresą. Pažymime, kad mūsų naudojami slapukai nėra skirti vartotojų asmeninių duomenų rinkimui ir negali būti naudojami identifikuojant pavienius vartotojus. Slapukus galite išjungti, tačiau tokiu atveju galite netekti galimybės naudotis tam tikromis mūsų tinklalapio siūlomomis paslaugomis ir funkcijomis. Slapukų naudojimas internete yra gana įprastas.

Kaip mes naudojame slapukus?

Slapukai leidžia rinkti informaciją apie Jūsų naršymo istoriją ir naudojamas technologijas.

Mūsų naudojami slapukai neleidžia mums nustatyti Jūsų, kaip mūsų internetinio puslapio naudotojo, tapatybės, surinkta informacija yra anoniminė ir mes neteikiame jos trečiosioms šalims.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo 61 straipsnio 4 dalimi reikalaujama, kad vartotojui būtų suteikta informacija apie naudojamus slapukus ar panašias technologijas ir kad vartotojas išreikštų savo sutikimą dėl slapukų naudojimo.

Kokius slapukus mes naudojame?

Būtinieji slapukai

Šie slapukai Svetainėje yra būtini tam, kad Jūs galėtumėte naršyti ir naudotis Svetainės funkcijomis, pvz., įsiminti formose įvestą informaciją seanso metu, prieiti prie apsaugotų mūsų Svetainės vietų. Be šių slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikras Svetainės paslaugas, ji veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų.

Slapuko pavadinimas

Aprašymas

Sukūrimo momentas / Galiojimas

PHPSESSID

Bendrosios paskirties identifikatorius PHP kalba grindžiamoms taikomosioms programoms, naudojamas palaikyti lankytojo prisijungimo statusą tarp puslapių

Įėjimo į puslapį metu  / Sesijos pabaiga

Kaip ištrinti slapukus?

Visada galite ištrinti slapukus, esančius Jūsų įrenginyje, naudojančiame interneto ryšį, taip pat išjungti slapukus Jūsų interneto naršyklėje.

Norėdami daugiau sužinoti apie slapukų išjungimą naršyklėje, apsilankykite šiuose tinklalapiuose:

Mozilla Firefox

Safari

Google Chrome

Internet Explorer

Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, pavyzdžiui, kaip juos valdyti ar ištrinti, galite apsilankyti: http://www.allaboutcookies.org